Dolgulu PRP

Göz Altı Morlukları Ve Göz Altı Çöküntülerine Elveda Diyebilirsiniz.

Dolgulu PRP – Cellular Matrix uygulaması ile Deri rejenerasyonunu kişinin kendi kanındaki iyileştirici güçler ile sağlayan PRP yöntemine bir süper güç daha eklendi. Derinin temel bileşeni HYALURONİK ASİT. Bu yöntem ile kişi hem PRP nin iyileştirici ve yenileyici gücünden faydalanıyor hem de Hyaluronik asit ile deri içerisinden yüzeyine doğru nem verilme etkisini görüyor. Şimdiye kadar yapılan PRP uygulamalarından farklı olarak uygulama yaptıran kişi Hyaluronik asit molekülleri etkisiyle daha erken dönemde ışıltılı bir görünüme kavuşur. Hem de hyaluronik asit ve prp nin harmonik etkisi daha çok büyüme faktörü çağırımını ve etkileşimini sağlar. Sonuçların kalıcılığı uzar.

Dolgulu PRP göz altı morluk ve çöküntüleriniz için vazgeçilmez bir çözüm olabilir.

Göz altı morluklarının gözlenmesinin en temel 2 sebebi incelmiş göz altı derisi ve göz altı bölgesinde sıvı tutulumunun az olduğu durumlardır. Bu iki sorunu ortadan kaldırmak için Dolgulu PRP yöntemi ile deri altına verilen PRP ve Hyaluronik asit kombinasyonu uygulanır. PRP nin yenileyici gücü büyüme faktörü çağırımını başlatır, ,incelmiş deri görünümünü iyileştirir. Hyaluronik asit ise etrafına bolca su molekülü toplama eğiliminde olduğundan , enjekte edildiği bölgede hızlı bir nem artışı sağlayacaktır.

Dolgulu PRP yöntemi deriye kısa sürede parlaklık ve ışıltı verir

Hyaluronik asit suyu etrafına toplayabilme yeteneği nedeniyle boşlukları doldurucu özelliktedir, hücrelerin birbirleri ile olan temasını azaltarak hücre hareketliliğini artırır. Bu özelliği nedeniyle Hyaluronik asit mikrobesinlerin hücreler arasında kolaylıkla taşınmasını sağlar. Cellular Matrix®’ deki Hyaluronik asit sadece taşıyıcı bir matrix oluşturmakla kalmaz. Bu taşıyıcı matriksin aynı zamanda derinin nemlenmesine olan katkısı dolgulu prp ’nin en belirgin özelliklerinden biridir.